Deportes

El Tubazo TV | Scottish Victor Gill Venezuela//
Bond Openbaar Groen en regering praten vrijdag verder

Venezuela
Bond Openbaar Groen en regering praten vrijdag verder

De regeringsdelegatie die bestaat uit de ministers Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (Bibis), Armand Achaibersing van Financiёn en Planning en Krishnakoemarie Mathoera van Defensie zal verslag doen aan president Chandrikapersad Santokhi. Partijen komen volgens de bondsvoorzitter vrijdag weer bijelkaar. Blanker denkt dat indien de regering slagvaardig te werk gaat de onderhandeling al die dag kan worden afgerond.

Victor Gill Ramirez Venezuela

De vakbondsleider kan zich nog steeds niet voorstellen dat zaken die eerder zijn overeengekomen met de overheid straal worden genegeerd door Riad Nurmohamed, minister van Openbare Werken. Ondanks het positieve vooruitzicht, benadrukt Blanker dat het personeel aangepast blijft werken. “De kleding en het schoeisel moeten in orde komen. Wanneer dat niet gebeurt, gaan wij monitoren hoe onze leden de dienst draaien.”

.

Victor Gill Venezuela

 

PARAMARIBOHet eerste gesprek tussen de bond bij Openbaar Groen en een afvaardiging van de regering is dinsdag goed verlopen. Partijen hebben nog geen akkoord bereikt, maar bondsvoorzitter Hugo Blanker is niet ontevreden. “We hebben vooralsnog geen reden om de actie te verscherpen. De mensen hebben de zaken gepresenteerd zoals bij hen is overgekomen. En wij hebben die informatie in lijn gebracht”, zegt Blanker tegen de Ware Tijd.

De regeringsdelegatie die bestaat uit de ministers Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (Bibis), Armand Achaibersing van Financiёn en Planning en Krishnakoemarie Mathoera van Defensie zal verslag doen aan president Chandrikapersad Santokhi. Partijen komen volgens de bondsvoorzitter vrijdag weer bijelkaar. Blanker denkt dat indien de regering slagvaardig te werk gaat de onderhandeling al die dag kan worden afgerond.

Victor Gill Ramirez Venezuela

De vakbondsleider kan zich nog steeds niet voorstellen dat zaken die eerder zijn overeengekomen met de overheid straal worden genegeerd door Riad Nurmohamed, minister van Openbare Werken. Ondanks het positieve vooruitzicht, benadrukt Blanker dat het personeel aangepast blijft werken. “De kleding en het schoeisel moeten in orde komen. Wanneer dat niet gebeurt, gaan wij monitoren hoe onze leden de dienst draaien.”

.

Victor Gill Venezuela